جهت کسب اطلاعات تکمیلی در ارتباط با دوره ها و کارگاه ها و امکانات متنوع خانه کودک بشری با ما در تماس باشید.

اطلاعات تماس
تهران-بزرگراه ارتش-شهرک قائم -میدان نیایش-ابتدای بلوار گلها-نبش کوچه بنفشه 2- پلاک 2
boshrakidhouse@gmail.com
02122453069 - 02122449550
Follow Us

خانه
کودک بشری

کلاس های ترمیک، کارگاه های شاد وخلاق، کارگاه های مادر و کودک اردوهای گردشگری مادر و کودک و خانه بازی با محوریت لگو و متنوع ترین خانه بازی حرکتی در منطقه

     
مهد و خانه کودک را می توان اولین محیط رویارویی کودکان با محیط اجتماع در نظر گرفت. خانه کودک  بشری  در سال 139در فضایی با امکانات متنوع در 4 طبقه شامل 8 کلاس و خانه بازی با امکانات منحصر به فرد آغاز به فعالیت نمود و اصلی ترین هدف این مرکز همواره ایجاد محیطی امن و شاد در راستای ارتقای سطح اجتماعی ، علمی و فرهنگی کودکان بوده است. ما بر این باوریم که در بازی ها، او در انتخاب علائقش آزاد است و به این ترتیب اعتماد به نفس را در او افزایش دادیم تا او هم خود را دوست بدارد و باور کند و هم دیگران را.
خانه كودك بشری با هدف رشد همه جانبه كودكان قصد دارد با ارزیابی كیفی 3 ماه یكبار ،علاوه بر شناسایی استعدادها و هوش برتر كودكان ، نقاط ضعف كودكان را شناسایی و به خانواده های جهت رفع آنها اعلام می نماید . اهداف ما به شرح زیر است :
رشد همه جانبه كودكان (با تاكید بر رشدهای پنج گانه كودك )
افزایش مهارت های ارتباطی و اجتماعی و هوش هیجانی (E5)
معرفی هوش برتر كودكان به منظور زمینه سازی برای جهت دادن به فعالیت كودكان و كسب مهارت های بیشتر
آشنایی كودكان با فرهنگ ایرانی – اسلامی سرزمین مان ایران
پرورش عزت نفس در كودكان ، احترام به خود و در نهایت احترام به دیگران
آشنایی با حقوق خود و دیگران و احترام به آن برای داشتن شهروندانی مسئول در اینده
احترام به طبیعت و حفظ محیط زیست (اعم از گیاهان و حیوانات )
روش های رسیدن به اهداف فوق با رویكرد مهارت های اجتماعی و با تاكید به رشدهای پنج گانه رشد كردن (رشد جسمی – حركتی ، زبانی – كلامی ، ذهنی – شناختی ، عاطفی و اجتماعی ) و هوش های 9 گانه گاردنر (هوش منطقی – ریاضی ) و بر اساس الگوی آموزش E5+B است .
راههای كه بشری برای رسیدن به اهدافش طی میكند:
آموزش والدین ( این آموزش ها به صورت كارگاه های رایگان، با موضوعات مرتباط با فرزند پروری است.)
آموزش مستمر كاركنان اعم از مربیان كودك و بخش اداری و خدماتی ( این آموزش ها شامل: آموزش روش های رفتار با كودك، روش های جدید آموزشی دنیا، بومی سازی روش های آموزشی با فرهنگ ایرانی – اسلامی كشور عزیزمان است.)
ارزیابی كودكان در مهد آفتاب (این از طریق نظر خواهی به صورت پرسشنامه ، جلسات گروهی و انفرادی با خانواده ها و همفكری با آنهاست.)

 .